آرم و لوگو از دیدگاه قلم گرافیک

آرم و لوگو از دیدگاه قلم گرافیک

آرم و لوگو از دیدگاه قلم گرافیک

برخی از لوگو ها و نشانه ها یا نماد های طراحی شده درست همانند جواهرات تزیین شده اند.

این نشان دهنده ی چند مسئله ی مهم برای کسانیست که به تمام قسمت ها و زوایای یک برند ارزش داده و آن ها را مورد نقد و بررسی قرار می دهند . حال چرا آرم و لوگو همانند جواهرات ارزشمندند؟

پاسخ به این سوال را می توان در چند نکته خلاصه کرد

چون لوگو وآرم شرکت اولین مسئله ایست که هر مشتری بعد از شنیدن نام برند با آن روبرو می شود و در واقع یکی از تاثیر گذاریترین قسمت های کار همین جا شکل خواهد گرفت چراکه آن نقشه برجسته از خویت برند و کالای که مخاطب در جستجوی آن است در اعماق آرم و نشان برای وی آشکار خواهد شد . و در ناخودآگاه وی تاثیری زیادی خواهد گذاشت پس بسیار مهم است که در طراحی لوگو صرف نظر از هزینه و علایق به مسائل مهمتریی اهمیت بدهیم چرا که یک طراح گرافیست و کسی که با روند تبلیغاتی روز آشناست بخوبی می تواند مسائل مربوط به برند یا شرکت نوپا را آنالیز کرده و بهترین گزینه ها ها را برای آن شرکت یا برند انتخاب نماید . در این بین نظر کارفرما نیز تاثیر زیادی در پیش برد هدف نهایی و مسیر خواهد داشت . هر چه کارفرما اعتماد بیشتری به طراح خویش داشته باشد و بتوانند تعاملات سازندهای در راستای مسائل تبلیغاتی شرکت داشته باشند نتیجه بمراتب بهتر و قابل قبول تر خواهد بود پس بهترین کار از نظر ما یافتن طراحی با تجربه و حرفه ای است که شما را با روند کاریی تبلیغات آشنا کرده و همین طور با استفاده از خلاقیت و نبوغ خویش شرکت یا برند مورد مورد نظر را در راستایی تحقق اهداف تجاری خود سوق دهد. 

طراحان قلم گرافیک با آشنایی با انواع مختلف سلیقه ها و همچنین روند چگونگی تعامل با کار فرما می توانند بخوبی شما و برندتان را در این هدف یاری کرده و برند شما را با قدم هایی محکم به سوی موفقیت تجاری سوق دهند.


همچنین بخوانید...

08 خرداد 1398 آرم و نشانه تبلیغات کارفرما طراح گرافیست تجاری موفقیت قلم گرافیک لوگو آرم

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...