درباره ما

گروه طراحی قلم گرافیک

گروه طراحی قلم گرافیک از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در زمینه ی طراحی گرافیک  و ارائه ی راهکار های تجارت الکترونیک به شرکت ها و برنده آغاز کرده است.
طراحان قلم گرافیک با ارائه ی مشاوره و خدمات مطلوب میتوانند در راستای اعتلا و ارتقای سایر سازمان ها گام بردارند.
احترام به حقوق مشتریان و توجه به سلایق مشتری از سرفصل  های نظام اخلاقی قلم گرافیک است. وجه تمایز قلم گرافیک از سایر شرکت های همکار مشتری مداری،سرعت عما ،دقت و خدمات پشتیبانی موثر در سریعترین زمان ممکن  است.
قلم گرافیک با حضور گرافیست های خلاق و حرفه ای  و  با ارائه ی طراحی های به روز، بدیع و زیبا  میتواند رضایت مشتری را بدست آورد.
اهم خدمات و فعالیت های این شرکت در حوزه ی طراحی : فروش انواع طرح های اماده بنر ، تروکت ، ست اداری بسته بندی ،تبلیغات و برند سازی است‌.
مشتریان ما همواره مدیران سخت گیر و ریزبینی هستند که  پس از جست و جوی فراوان درنهایت برای ساخت هویت بصری  برندشان به  دانش و خلاقیت طراحان  قلم گرافیک اعتماد میکنند  و ثمره ی این اعتماد طراحی و هویت سازی  مناسب برندشان است‌.
ما خلاقانه تربن ایده ها را برای معرفی و تثبیت نام تجاری مشتریان ارائه میدهیم

عصر امروز عصر صرفه جویی در زمان استفاده از امکانات و ابزار بهینه و افزایش بازدهی است.علاوه بر این یکی از هدف های قلم گرافیک  کارآفرینی برای افراد جویای کار می باشد که با توجه به توانایی و پشتکار میتواند بصورت قابل توجهی درآمد زا باشد.لذا با گسترش فروش طرح های گرافیکی آماده بر آن شدیم تا با همکاری سایر طراحان عزیز علاوه بر ارائه خدمان متنوع تر بستری جهت کسب درآمد گرافیست های عزیز ایجاد نماییم.